دانلود کتاب اشعار محسن چاوشی بنام ” این عشق هیولایی “

کتاب شعر محسن چاوشی با نام «این عشق هیولایی» منتشر شد

کتاب اشعار شامل ۳۱ شعر در قالب غزل است .

 

به منظور تسهیل در خرید این کتاب و با توجه به شرایط اجتماعی موجود به دلیل شیوع بیماری کرونا، فروش و عرضه کتاب فقط بصورت اینترنتی میباشد . گفتنی ست کتاب اشعار محسن چاوشی به همت انتشارات آفتاب اندیشه منتشر شد.

 

دانلود کتاب لینک زیر :

 

نسرین بابایی مدیر انتشارات آفتاب اندیشه  درباره این موضوع، گفت: کتاب اشعار محسن چاوشی که حاوی نخستین مجموعه اشعار این هنرمند است و اغلب شعر‌ها دارای مضامین ادبی و اجتماعی مختلف و قوی هستند.

وی ادامه داد: نام کتاب برگرفته از محتوای یکی از اشعار اوست. اشعار محسن چاوشی از نظر ساختار ادبی بسیار قوی و تصویری هستند. وی برای مصور کردن اندیشه‌اش از ترکیباتی بی‌بدیل و زیبا بهره گرفته است. به نظر می‌رسد سرودن هر قسمت از این اشعار نتیجه مطالعات گسترده است که در قالب‌های مختلف شعری به تصویر کشیده شده است.

بابایی عنوان کرد: چاوشی در این کتاب اشعار را به خوبی به تصویر کشیده و مخاطبان می‌توانند موضوعات آن را به خوبی احساس کنند. خود من وقتی اشعار را خواندم، آن‌ها را بسیار عمیق یافتم و مشتاق شدم با هم همکاری کنیم.

مدیر انتشارات آفتاب اندیشه اظهار کرد: این کتاب در ۱۴۰ صفحه چاپ می‌شود. مجموعه‌های دیگری نیز از اشعار محسن چاوشی در آینده توسط این انتشارات چاپ و منتشر خواهد شد. دکتر مهدی افشار هم در دیباچه این کتاب تحلیلی زیبا بر کتاب نوشته‌اند که بر دلنشینی آن افزوده است. به نظرم توانمندی آقای چاوشی در سرودن اشعار و غزلیات نشانگر عمق اندیشه و تفکر اوست و این فصل جدیدی از موسیقی محسن چاوشی است. این غزل‌ها نسبت به کار‌های قبلی او متفاوت هستند و به نظر من اتفاقات خوبی در راه است. تبحر او در سرودن اشعار نامش را در جرگه شاعران توانا و خوش قلم این سرزمین جاودانه خواهد کرد.

00:00
00:00
Loading the player ...

مطالب مرتبط

دیدگاه :: 3

 • علی سنتوری ::

  عالی بود من خریدم . پیشهاد میکنم شماهم بخرید
  هم قشنگ بود هم حمایت میشه از محسن خان

 • مهرداد ::

  قیمتش چنده ؟

 • بهار ::

  بچه ها حمایت کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *